NEMOVITOSTI

DOMY

Prodej dvou krásných chat – v Zázrivej – Bielej, kraj Orava, v pohoří Malá Fatra (mapa)

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Slider

Ve výhradním zastoupení pro ČR nabízíme prodej dvou krásných chat, na pozemku o rozloze 1390 m2, v nadmořské výšce 609 m v Zázrivej – Bielej, kraj Orava – 10 km od obce Terchová v pohoří Malá Fatra – v blízkosti Vrátnej doliny. 

Chata pod Magurou je nově, velice prakticky a komfortně zrekonstruovaná v chalupářském stylu s výhledem na Rozsutec, Stoh a Osniicu. Chata je ideální pro 19-22 osob a skládá se ve dvou podlažích z obývacího pokoje, který je propojený plně vybavenou kuchyní, šesti samostatných pokojů, čtyř koupelen, hracího pokoje. U domu venkovní posezení. Podlahová plocha chaty je 390 m2. Rekonstrukce v roce 2013 – 2015.

Chata pod Rozsutcom je menší, velice prakticky a stylově zařízená chata, která se nese v chalupářském stylu. Chalupa je ideální pro 6 – 10 osob a skládá se ve dvou podlaží z obývacího pokoje propojeného s plně zařízenou kuchyní, 3 pokojů, 2 koupelen s wc a relaxačně-společenského prostoru. Venkovní posezení u domu. Podlahová plocha je 190 m2. Kolaudace v roce 2012. 

Voda je řešena vlastním pramenem a studnou 30 m hlubokou, odpad septik s přepadem, vytápění peletovým kotlem se zásobníkem, který lze připojit na wifi – centrální dálkové ovládání, dále jsou v chalupě samostatná krbová kamna, ohřev teplé vody pomocí peletového kotle a elektrického bojleru (Chata pod Rozsutcom ohřev teplé vody pomocí elektrického bojleru). Součástí nemovitosti je zařízené hřiště, ohniště s posezením, dětský koutek. 

Rozloha:

Třída en. náročnosti:

580 m²

G

Cena: 540 000 eur
Kontakt na makléře:
Václav Milec ml.

Václav Milec ml.

+420 722 943 527

v.milec@vltavskaestate.com